Ankara Tanzim Satış Noktaları, Tanzim Satış

Tanzim Satış Noktalarında Pirinç Satışları Başladı

Tanzim satış noktalarında sebze satışlarının ardından nohut satışı da başlamıştı. Hafta başından itibaren tanzim satış noktalarında pirinç satışları da başladı.

Tanzim satış noktalarında pirinç satışlarının başladığı haberini gören vatandaşlar, tanzim satış noktalarına akın ettiler. Tanzim satışı yapılan pirincin yerli olduğu ve Osmancık pirinci olduğu açıklandı.

Yerli Osmancık Pirincinin tanzim satışına 6 TL fiyat belirlendi ve bu fiyattan satışa sunuldu.

Tanzim satış noktalarında 04/03/2019 tarihinden itibaren satışa sunulan pirinç ile ürün yelpazesi genişledi. Daha önce Patates, Soğan, Kabak, Patlıcan, Ispanak, Domates, Hıyar, Elma, Yeşil Mercimek ve Nohut’un satışa sunulduğu mobil satış noktalarında artık pirinç satışları da başladı.

Tanzim Satış Noktalarında Osmancık Pirinci
Tanzim Satış Noktalarında Osmancık Pirinci

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Sebze Tanzim Satış Noktalarında 10 çeşit sebze satışı yapılırken, elma, yeşil mercimek ve nohuttan sonra ürünler arasında pirinçte eklendi.

Tanzim satış noktalarında pirinç satıldığını öğrenen vatandaşlar, uygun fiyata Osmancık pirinci alabilmek için mobil satış noktalarına akın ettiler. Fikirleri sorulan vatandaşların tanzim satış uygulamasından memnun olduklarını belirttiler. Vatandaşların tanzim satış noktalarının sayısının artırılmasını talep ettikleri, bazı vatandaşların satış noktalarının evlerine çok uzak olmasından yakındıkları görüldü.

Osmancık Pirincinin Tanzim Satış Fiyatı 6 TL

Tanzim satış noktalarında satışa sunulan yerli Osmancık pirincinin satış fiyatı 6 TL olarak belirlendi. Piyasa fiyatının altında Osmancık pirinci alabilmek için tanzim satış noktalarına gitmek gerekiyor. Bazı tanzim satış noktalarında satışların sakin ortamda hızlı bir şekilde yapıldığı görülse de bir çok tanzim satış noktasında uzun kuyruklar oluşmaktadır.

Vatandaşların yerli Osmancık pirincine kolay yollardan ve çok uygun fiyatlardan sahip olmaları için büyük çaba gösteren Belediyeler, tanzim satış noktalarının ürün yelpazesine Osmancık pirinci ekleyerek hizmet kalitesini artırmakta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir